• Home
  • ଅନ୍ୟାନ୍ୟ
  • ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ – ୧୮-୧-୨୦୨୨((ମଙ୍ଗଳବାର))
ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତାଜା ଖବର ରାଜ୍ୟ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ – ୧୮-୧-୨୦୨୨((ମଙ୍ଗଳବାର))

🌹 ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ🌹
🌹{{ପୁଷ୍ୟା ଭିଷେକ, ରାଜା ଭିଷେକ ଓ ମାଘ ବ୍ରତାରମ୍ଭ}}🌹
🌹୧୮-୧-୨୦୨୨((ମଙ୍ଗଳବାର))🌹
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
🌹 ଅଦ୍ଯ ମକର ଦି୫ନ,ପ୍ରତିପଦ ଦ୬୦ ନିଶାନ୍ତ ।ପୂଷ୍ଯା ଦ୬୦ ନିଶାନ୍ତ,କର୍କଟ ଚନ୍ଦ୍ର ଦ୬୦ ନିଶାନ୍ତ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ଭାରତୀୟ ସାଧାରଣ ସମୟ ଅନୁସାରେ (I.S.T.)
ମକର ଦ୦/୩୦/୦୬ ଇଂଘ୬/୨୮/୦୪ ଗତେ ଉଦୟ
କର୍କଟ ଦ୦/୦୯/୨୦ ଇଂଘ ୫/ ୨୫/୪୧ ଗତେ ଅସ୍ତ ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ଯୋଗିନୀ ପୂର୍ବେ । ଯାତ୍ରାଦି ଶୁଭ କର୍ମ ନାସ୍ତି । ଗତ ଦିବସ ନକ୍ଷତ୍ର ଓ ରାଶିମାନଙ୍କର ତାରାଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଦ୍ଧି । ମକର ।ରାଶିର ଘାତବାର । ଦିବା ଘ୭।୫୦ ଗତେ ଘ୯।୧୨ ମଧ୍ୟେ ବାରବେଳା । ଘ୧।୨୦ ଗତେ ଘ୨।୪୨ ମଧ୍ୟେ କାଳବେଳା । ରାତ୍ରି ଘ୭।୪ ଗତେ ଘ୮।୪୨ ମଧ୍ୟେ କାଳରାତ୍ରି । ମୃତେ ପାଦ ଦୋଷ । ଫଳଂ କୃଷି ହାନି ଓ ଭୂମି ଦାନ । ପ୍ରତିପଦାର ଏକୋଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଓ ପାର୍ବଣ ଶ୍ରାଦ୍ଧ । କୁଷ୍ମାଣ୍ଡ (ପାଣି କଖାରୁ) ଭକ୍ଷଣ ନିଷେଧ । ଅଦ୍ୟ ରାଜାଭିଷେକ ଓ ପୁଷ୍ୟା ଭିଷେକ ।ଅଦ୍ୟ ମାଘ ବତ୍ରାରମ୍ଭ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
(ଅମୃତ) – ଦିବା ଘ୮।୫୨ ଗତେ ଘ୧୧।୧୬ ମଧ୍ୟେ ଘ୧।୪୦ ଗତେ ଘ୩।୧୬ ମଧ୍ୟେ ଘ୪।୪ ଗତେ ଘ୫।୨୬ ମଧ୍ୟେ ରାତ୍ରି ଘ୬।୧୪ ମଧ୍ୟେ ଘ୮।୩୮ ଗତେ ଘ୧୧।।୨ ମଧ୍ୟେ ଘ୧।୨୬ ଗତେ ଘ୩।୨ ମଧ୍ୟେ । ମାହେନ୍ଦ୍ର) – ନାସ୍ତି ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
🌹 ଜ୍ଯୋତିଷ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ-ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା🌹
🌹 ଶ୍ରୀ ମହାବୀର ଆଷ୍ଟ୍ରୋ ରିସର୍ଚ୍ଚ🌹
🌹 ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା🌹
🌹ଦୂରଭାଷା-୯୪୩୭୭୯୮୯୩୩/୯୯୩୭୦୬୭୦୫୦🌹
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🌹ମେଷ:

ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଓ ଶକ୍ତିକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ। ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ତୁରନ୍ତ ପାଇବେ। ଧାର ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖର ଲହରୀ ଖେଳିବ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ।

🌹ବୃଷ:

କ୍ରମାଗତ ପ୍ରୟାସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସରକାରୀ କାମ ପୂରା ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଲେଖାପଢ଼ାରେ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସାକ୍ଷାତ ପାଇବେ।

🌹ମିଥୁନ:

ଆପଣ ଶକ୍ତି ଓ ପ୍ରେରଣାରେ ଭରି ରହିବେ। କୌଣସି ବିଶେଷ କାମ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବନ୍ତି ଦେଖାଦେଇ ପାରେ

🌹କର୍କଟ:

ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ଓ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟପଣିଆ ନେଇ ପ୍ରତିଟି ଜାଗାରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଖୁସି ଭରା ରହିବ।ଦୂରଯାତ୍ରାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି

🌹ସି˚ହ:

ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଆରାଧନାରେ ସମୟ ବିତିବ। ମନରେ ନୂଆ ବିଚାର ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବେ।ସୁଖାଦ୍ଯ ଭୋଜନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ

🌹କନ୍ୟା:

ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଶତ୍ରୁ ଉପଦ୍ରବ ବଢ଼ିବ। ରାଜନୀତିରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଧନଲାଭର ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ସ˚ପର୍କ ନିବିଡ଼ ହେବ।

🌹ତୁଳା:

ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ହିଁ ଭଲ ହେବ। ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି।

🌹ବିଛା:

ନିଜର ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମିଳନ ହେବ। କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥ ହାନି କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

🌹ଧନୁ:

ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସରଳ କରିବ। ବିଶ୍ବସ୍ତ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ଆସିପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ।

🌹ମକର:

ଆପଣଙ୍କ କାମ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କଲେଜ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଗପସପରେ ସମୟ ବିତିବ।

🌹କୁମ୍ଭ:

ଆପଣଙ୍କର ତର୍କ ଶକ୍ତିକୁ ଅନ୍ୟମାନେ ପସନ୍ଦ କରିବେ। ଖାସ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସବୁ କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

🌹ମୀନ:

ଆପଣଙ୍କ କାମର ପ୍ରଶ˚ସା ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଓ ପରିଜନଙ୍କ ସ୍ନେହ ପାଇବେ। ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ ମନ ବଳିବ। ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି।ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ହୋଇ ପାରେ।

Related posts

ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ୧୪୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୪୦୫୫ କୁ ବୃଦ୍ଧି

Aren News

ମାରୱାଡି ମହିଳା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

Aren News

ମହାନଦୀରେ ବନ୍ୟା, ବୌଦ୍ଧ ସହର ତଳି ଅଂଚଳରେ ବନ୍ୟାଜଳ, ହିରାକୁଦ ଖୋଲିଲା 46 ଟି ଗେଟ୍‌

Aren News

ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡନ୍ତୁ |