• Home
  • ରାଜ୍ୟ
  • ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ – ୨୦-୧୧-୨୦୨୧((ଶନିବାର))
ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତାଜା ଖବର ରାଜ୍ୟ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ – ୨୦-୧୧-୨୦୨୧((ଶନିବାର))

🌹 ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ🌹
🌹୨୦-୧୧-୨୦୨୧((ଶନିବାର))🌹
🌹ଛାଡ଼ ଖାଇ ଓ ରୋହିଣୀ ପ୍ରତିପଦ ସ୍ନାନ🌹
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ଅଦ୍ଯ ବିଛା ଦି୫ନ,ପ୍ରତିପଦ ଦ୨୭।୧୩ ଦିଘ୪।୫୫,ରୋହିଣୀ ଦ୬୦ ନିଶାନ୍ତ,ବୃଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଦ୬୦ ନିଶାନ୍ତ
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ଭାରତୀୟ ସାଧାରଣ ସମୟ ଅନୁସାରେ (IS.T)
ବିଛା ଦ୦/୩୮/୫୦ ଇଂଘ୬/୦୨/୨୦ ଗତେ ଉଦୟ
ବୃଷ ଦ୦/୩୩/୪୦ ଇଂଘ ୫/୦୩/୦୪ ଗତେ ଅସ୍ତ ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ଯୋଗିନୀ ପୂର୍ବେ ଦିବା ଘ୪।୫୫ ଗତେ ଉତ୍ତରେ ।ଯାତ୍ରାଦି ଶୁଭ କର୍ମ ନାସ୍ତି । ଗତ ଦିବସ ନକ୍ଷତ୍ର ଓ ରାଶିମାନଙ୍କର ତାରାଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଦ୍ଧି । ବିଛା ରାଶିର ଘାତଚନ୍ଦ୍ର । ବୃଷ,ସିଂହ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିମାନଙ୍କର ଘାତବାର । ଦିବା ଘ୭।୨୫ ମଧ୍ୟେ ଘ୩।୪୦ ଗତେ ଘ୫।୩ ମଧ୍ୟେ କାଳବେଳା । ଘ୧୨।୫୪ ଗତେ ଘ୨।୧୭ ମଧ୍ୟେ ବାରବେଳା । ରାତ୍ରି ଘ୬।୪୦ ମଧ୍ୟେ ଘ୪।୨୫ ଗତେ ଘ୬‌।୨ ମଧ୍ୟେ କାଳରାତ୍ରି । ମୃତେ ପାଦ ଦୋଷ । ଫଳଂ କୃଷି ହାନି ଓ ଭୂମି ଦାନ । ଦିବା ଘ୪।୫୫ ଗତେ ଦ୍ବିପାଦ ଦୋଷ । ଫଳଂ କୃଷି ଓ ପଶୁ ହାନି । ଭୂମି ଓ ଅନ୍ନଦାନ । ପ୍ରତିପଦାର ଏକୋଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଓ ପାର୍ବଣ ଶ୍ରାଦ୍ଧ । କୁଷ୍ମାଣ୍ଡ (ପାଣି କଖାରୁ) ଦିବା ଘ୪।୫୫ ଗତେ ବୃହତୀ (ବୋଇତି କଖାରୁ) ଭକ୍ଷଣ ନିଷେଧ । ଅଦ୍ୟ ଛାଡ଼ଖାଇ । ରୋହିଣୀ ପ୍ରତିପଦ ସ୍ନାନ ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
(ଅମୃତ) – ଦିବା ଘ୬।୫୦ ମଧ୍ୟେ ଘ୭।୩୮ ଗତେ ଘ୧୦।୨ ମଧ୍ୟେ ଘ୧୨।୨୬ ଗତେ ଘ୩।୩୮ ମଧ୍ୟେ ଘ୪।୨୬ ଗତେ ଘ୫।୩ ମଧ୍ୟେ ରାତ୍ରି ଘ୧୨।୧୫ ଗତେ ଘ୧।୫୧ ମଧ୍ୟେ । (ମାହେନ୍ଦ୍ର) – ରାତ୍ରି ଘ ୧।୫୧ ଗତେ ଘ୨।୩୯ ମଧ୍ୟେ ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
🌹 ଜ୍ଯୋତିଷ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ-ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା🌹
🌹 ଶ୍ରୀ ମହାବୀର ଆଷ୍ଟ୍ରୋ ରିସର୍ଚ୍ଚ🌹
🌹 ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା🌹
🌹ଦୂରଭାଷା-୯୪୩୭୭୯୮୯୩୩/୯୯୩୭୦୬୭୦୫୦🌹
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🌹ମେଷ:

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସଭାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲୋକେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଶୁଣିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଅବସର ମିଳିବ।

🌹ବୃଷ:

ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ବିଶେଷ କାମରେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଅପବ୍ୟୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଅବିବାହିତଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ।

🌹ମିଥୁନ:

ଚାକିରି ବୃତ୍ତିରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବାଧା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଧନଲାଭର ନୂଆ ମଉକା ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପ୍ରୀତିକର ହେବ।

🌹କର୍କଟ:

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା ଯୋଜନା କାହାରିକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ବିରୋଧୀମାନଙ୍କୁ ଦୂରରେ ରଖିବ। ଧାର ନେବା ଦେବାରୁ ନିବୃତ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ।

🌹ସିଂହ:

କାମରେ ଏକାଗ୍ରତା ଭଙ୍ଗ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଗିରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିନେବେ। ସଂପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଅଯଥା କଥା କହନ୍ତୁ ନାହିଁ।

🌹କନ୍ୟା:

ଜୀବନସାଥୀ ସହ ଥିବା ମନୋମାଳିନ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଯିବ। ମନପ୍ରାଣ ଢାଳି କାମ କଲେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

🌹ତୁଳା:

ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଅପବ୍ୟୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ପରିବାରର ସବୁ ଲୋକ କାମରେ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଘରକୁ ନୂଆ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହେବ।

🌹ବିଛା:

ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ବାରା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ। ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ନିବିଡ଼ ହେବ।

🌹ଧନୁ:

ଶାନ୍ତ ମନରେ କାମ କରନ୍ତୁ, ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ପାଇବେ। ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ସମାଜସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

🌹ମକର:

ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟରେ ବନ୍ଧୁ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବେ। ନୂଆ ବିଚାର ସହ କାମ କରନ୍ତୁ, ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ ଦେଖାଦେବ।

🌹କୁମ୍ଭ:

ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ଚେଷ୍ଟା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବାହାରିବ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିବ।

🌹ମୀନ:

ସାରା ଦିନ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ନୂଆ ବିଚାର ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଦେବ। ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ।

Related posts

ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ – ୨୭-୭-୨୦୨୧((ମଙ୍ଗଳବାର))

Aren News

ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବାମପନ୍ଥି ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଓଡିଶା ବନ୍ଦ, ବୌଦ୍ଧ ଜିଲାରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ

Aren News

ସମାଜ ପରିବର୍ତନରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଭୂମିକା ନେଇ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର

Aren News

ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡନ୍ତୁ |