ତାଜା ଖବର
  • Home
  • ଅନ୍ୟାନ୍ୟ
  • ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ – ୭-୪-୨୦୨୧ ((ବୁଧବାର))
ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତାଜା ଖବର

ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଓ ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ – ୭-୪-୨୦୨୧ ((ବୁଧବାର))

🌹 ମହାବୀର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ🌹
🌹୭-୪-୨୦୨୧((ବୁଧବାର))🌹
🌹{{ପାପମୋଚନୀ ଏକାଦଶୀ}}🌹
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ମୀନ ଦି୨୫ନ ।ଏକାଦଶୀ ଦ୫୨।୬ ରାଘ୨।୨୯।ଧନିଷ୍ଠା ଦ୫୬।୨୦ ରାଘ୪।୧୧।ମକର ଚନ୍ଦ୍ର ଦ୨୪।୫୮ ଦିଘ୩।୩୮
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ଭାରତୀୟ ସାଧାରଣ ସମୟ ଅନୁସାରେ (I.S.T.)
ମୀନ ଦ୨/୫୮/୧୫ ଇଂଘ୫/୩୯/୩୪ ଗତେ ଉଦୟ
କନ୍ୟା ଦ ୪/୦୯/୪୦ ଇଂଘ ୫/୫୮/୫୨ ଗତେ ଅସ୍ତ ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ଯୋଗିନୀ ଅଗ୍ନିକୋଣେ ରାତ୍ରି ଘ୨।୨୯ ଗତେ ନୈରୃତେ । ଯାତ୍ରା ଶୁଭ । ଅଗ୍ନି କୋଣେ, ପୂର୍ବେ,ଐଶାନ୍ୟେ ଯାତ୍ରା ନାସ୍ତି । ଅଦ୍ୟ ଦେବତାଗଠନ,ନାମକରଣ,ଦୀକ୍ଷାଗ୍ରହଣ, ଔଷଧିକରଣ ଓ ଭକ୍ଷଣ,ତୈଳରନ୍ଧନ, ବୃକ୍ଷରୋପଣ, ଧାନ୍ୟଚ୍ଛେଦନ ଓ ସ୍ଥାପନ,ବାଣିଜ୍ୟକରଣ । ଗତ ଦିବସ ନକ୍ଷତ୍ର ଓ ରାଶିମାନଙ୍କର ତାରାଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଦ୍ଧି । ସିଂହ ରାଶିର ଘାତଚନ୍ଦ୍ର । କର୍କଟ ରାଶିର ଘାତବାର । ରାତ୍ରି ଘ୪।୧୧ ଗତେ ପୂର୍ବଭାଦ୍ର ଉତ୍ତରଭାଦ୍ର ଅଶ୍ଵିନୀ କୃତ୍ତିକା ମୃଗଶିରା ପୁନର୍ବସୁ ପୁଷ୍ୟା ମଘା ଉତ୍ତରାଫାଃ ଚିତ୍ରା ବିଶାଖା ଅନୁରାଧା ମୂଳା ଉତ୍ତରାଷାଢ଼ା ଧନିଷ୍ଠା ଏ ନକ୍ଷତ୍ରମାନଙ୍କର ତାରାଶୁଦ୍ଧି । ଦିବା ଘ୩।୩୮ ଗତେ କୁମ୍ଭ ମେଷ ବୃଷ ସିଂହ କନ୍ୟା ବିଛା ଧନୁ ଏ ରାଶିମାନଙ୍କର ଚନ୍ଦ୍ରଶୁଦ୍ଧି । ମିଥୁନ ଓ ମୀନ ରାଶିମାନଙ୍କର ଘାତଚନ୍ଦ୍ର । ଦିବା ଘ୮।୪୪ ଗତେ ଘ୧୦।୧୬ ମଧ୍ୟେ କାଳବେଳା । ଘ୧୧।୪୮ ଗତେ ।ଘ୧।୨୦ ମଧ୍ୟେ ବାରବେଳା । ରାତ୍ରି ଘ୨।୪୩ ଗତେ ଘ୪।୧୧ ମଧ୍ୟେ କାଳରାତ୍ରି । ମୃତେ ରାତ୍ରି ଘ୨।୨୯ ଗତେ ପାଦ ଦୋଷ । ଫଳଂ ପଶୁ ହାନି ଓ ଅନ୍ନ ଦାନ । ରଜଶ୍ଚକ୍ରେ ସର୍ବସମ୍ପନ୍ନା ।ଏକାଦଶୀର ଏକୋଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଓ ପାର୍ବଣ ଶ୍ରାଦ୍ଧ । ଶିମ୍ବିକା ରାତ୍ରି ଘ୨।୨୯ ଗତେ ପୂତିକା (ପୋଇ) ଭକ୍ଷଣ ନିଷେଧ । ଅଦ୍ୟ ପାପମୋଚନୀ ଏକାଦଶୀ ଉପବାସ ଓ ହଳ ନିଷେଧ ।
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
(ଅମୃତ) – ଦିବା ଘ୭।୧୧ ଗତେ ଘ୮।୪୩ ମଧ୍ୟେ ଘ ୨।୫୨ ଗତେ ଘ୪।୨୪ ମଧ୍ୟେ ରାତ୍ରି ଘ୧୦।୨୨ ଗତେ ଘ୧।୧୮ ମଧ୍ୟେ । (ମାହେନ୍ଦ୍ର) – ଦିବା ଘ୭।୧୧ ମଧ୍ୟେ ଘ୧୦।୧୬ ଗତେ ଘ୧୧।୪୮ ମଧ୍ୟେ ଘ୪।୨୪ ଗତେ ଘ୫।୫୮ ମଧ୍ୟେ ରାତ୍ରି ଘ୭।୨୬ ମଧ୍ୟେ ଘ୮।୫୪ ଗତେ ଘ୧୦।୨୨ ମଧ୍ୟେ ଘ୪।୧୨ ଗତେ ଘ୫।୪୦ ମଧ୍ୟେ ।

🌻ମେଷ:

ଆଜି ଟଙ୍କା ଅନେକ ଜିନିଷରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ବଜେଟ୍ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିପାରିବ |

🌻ବୃଷ:

ଜୀବନ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଷ୍ଟକ୍ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଧିକାଂଶ ସନ୍ଧ୍ୟା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବ |

🌻ମିଥୁନ:

କଠିନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ହେତୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ମଝିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ସାମାଜିକ ମହୋତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ |

🌻କର୍କଟ:

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୈାଣସି ବିଷୟ ଅଛି, ଏହା କୋର୍ଟରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ |

🌻ସିଂହ:

ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବିସ୍ତାର କରିବ|

🌻କନ୍ଯା:

ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ବିଦେଶରେ ପଢିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କପାଳରେ କୁଞ୍ଚନ ଆଣିପାରେ | ବୃଦ୍ଧ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି |

🌻ତୁଳା:

ଅଫିସ୍ ରାଜନୀତି ହେଉ କିମ୍ବା କୌଣସି ବିବାଦ, ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଦେଖାଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଅଛନ୍ତି।

🌻 ବିଛା:

ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ହେତୁ, ଆପଣ ନୂତନ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଦୁଃସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସୁଗନ୍ଧ ଅନୁଭବ କରିବ |

🌻ଧନୁ:

ନୂତନ ପ୍ରସ୍ତାବଗୁଡ଼ିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଚତୁରତା ନୁହେଁ | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପରିବାରରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପରିବାରକୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

🌻ମକର:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଚେହେରାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଅଫିସରେ ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଘରୋଇ ଜୀବନ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ| ଯଦି କାମ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଆପଣଙ୍କର ହେବ |

🌻କୁମ୍ଭ:

ଚାକିରୀ ବୃତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ବହୁତ ଟଙ୍କା ଦରକାର ହେବ କିନ୍ତୁ ଅତୀତରେ ହୋଇଥିବା ଅପଚୟ ବ୍ୟୟ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ରହିବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ |

🌻ମୀନ:

ଦୋଷ ଏବଂ ଅନୁତାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନରୁ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସବୁକିଛି ଉପରେ ପ୍ରେମ ଦେଖାଇବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ଏହା ଉନ୍ନତି କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
🌹 ଜ୍ଯୋତିଷ ଗଣକ-ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା🌹
🌹 ଶ୍ରୀ ମହାବୀର ଆଷ୍ଟ୍ରୋ ରିସର୍ଚ୍ଚ🌹
🌹ଦୂରଭାଷା-୯୯୩୭୦୬୭୦୫୦/୯୪୩୭୭୯୮୯୩୩ 🌹
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Related posts

କରୋନା ରିପୋର୍ଟ – ବୌଦ୍ଧ ସହରରେ ୨୪, ଜିଲାରେ ୪୧ ଜଣ ଓ ରାଜ୍ୟରେ ୩୯୯୧ ଜଣ ନୂଆ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

Aren News

ଭିସୁଟର ୨୫ ଜଣ ଛାତ୍ର କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ, ପରୀକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁସାରେ ଚାଲିବ

Aren News

କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ବରଗଡର ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧନୁଯାତ୍ରା ବନ୍ଦ

Aren News

ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡନ୍ତୁ |