ତାଜା ଖବର
  • Home
  • Other
  • ବୌଦ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜାତୀୟ ଯୁବ ଦିବସ ଓ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର
Other ଜୀବନଚର୍ଯ୍ୟା ତାଜା ଖବର ରାଜ୍ୟ

ବୌଦ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜାତୀୟ ଯୁବ ଦିବସ ଓ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ବୌଦ୍ଧ / ଏରନ୍ ନ୍ୟୁଜ / ୧୨-୦୧ ବୌଦ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଯୁବ ରେଡକ୍ରସ ଓ ଅଖିଳ ବିଶ୍ୱ ଗାୟତ୍ରୀ ପରିବାରର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ସ୍ୱାମୀ ବିବେକାନନ୍ଦଙ୍କ ୧୫୮ତମ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ଜାତୀୟ ଯୁବ ଦିବସ ଓ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି । ଆୟୋଜିତ ଉତ୍ସବରେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲାପାଳ ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ମିଶ୍ର ଯୋଗଦେଇ ଥିବାବେଳେ ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ଭାବେ ଉପ ଜିଲାପାଳ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ମେହେର ଓ ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବେ ଡ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ଖୁଣ୍ଟିଆ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ଏକ ସ୍ୱେଚ୍ଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ପୁର୍ବତନ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ସମେତ ରକ୍ତଦାତାମାନେ ରକ୍ତଦାନ କରିଥିଲେ । ରକ୍ତଭଣ୍ଡାରର ଅଧରକାରୀ ଓ କର୍ମଚାରୀମାନେ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଶିବିରରେ ୩୦ୟୁନିଟ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଥିଲା । କୋରନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ କୋଭିଡ ଯୋଦ୍ଧାଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଉତ୍ସର୍ଗ ଓ ଜିବନଜ୍ୟୋତି କ୍ଲବ କୁ ମାନପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରି ସମ୍ମାନୀତ କରାଯାଇଥିଲା । ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଭାବେ ଅଂଶୁମାନ ହୋତା, ସାର୍ଥକ ମହାପାତ୍ର, ସମ୍ୟକ ନାଏକ, ସୀତାଂଶୁ ଶତପଥି. ସୁଶିଲ ବାରିକ, ବଟକୃଷ୍ଣ ଅଗ୍ରଓ୍ୟାଲା, ରାଧେଶ୍ୟାମ ସିଂଘଲଙ୍କୁ ମାନପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ରେଡକ୍ରସ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରବିର କୁମାର ଦାସ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଗାୟତ୍ରୀ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ସାହୁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।  ( ଏରନ୍ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ )


subscribe us for latest News

ଆମର ଏହି ଲେଖା ଆପଣଂକୁ କିପରି ଲାଗିଲା ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ , ଯଦି ଭଲ ଲାଗୁଛି ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟର କରନ୍ତୁ

Web-Portal       Facebook       You-tube

Whats-app = 9178482265       Mail-Id

Related posts

ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ଓ ଆଇଆରବି ପକ୍ଷରୁ ଶହୀଦ ଦିବସ ପାଳିତ

Aren News

ରାଜ୍ୟରେ ରେକର୍ଡ: ୪୬୯ ନୂଆ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ମୋଟ୍ ସଂଖ୍ୟା ୯୦୭୦ ଛୁଇଁଲା , ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩୬

Aren News

କାମରେ ଆସୁନି ମୋଟର ବୋଟ ସେବା, ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମର୍ଜିରେ ଚାଲିଛି, ମର୍ଜାକୁଦ ବାସୀ ହତାଶ

Aren News

ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡନ୍ତୁ |