ତାଜା ଖବର
  • Home
  • ରାଜ୍ୟ
  • ସୁରଟ୍‌ରୁ ଫେରୁଥିବା ବସ୍‌ କଳିଙ୍ଗା ଘାଟୀର ଅନ୍ଧାରକୋଟ ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ
Other Photo Gallery ଅପରାଧ ଖେଳ ଜୀବନଚର୍ଯ୍ୟା ଦେଶ- ବିଦେଶ ବାଣିଜ୍ୟ ମନୋରଞ୍ଜନ ରାଜନୀତି ରାଜ୍ୟ ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତି

ସୁରଟ୍‌ରୁ ଫେରୁଥିବା ବସ୍‌ କଳିଙ୍ଗା ଘାଟୀର ଅନ୍ଧାରକୋଟ ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ

ବୌଦ୍ଧ / ଏରନ୍ ନିୟୁଜ / ୦୨-୦୫ କଳିଙ୍ଗା ଘାଟୀର ଅନ୍ଧାରକୋଟ ନିକଟରେ ସୁରଟ୍‌ରୁ ଫେରୁଥିବା ବସ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆଙ୍କୁ ନେଇ ସୁରଟ୍‌ରୁ ଫେରୁଥିବା ବସ୍‌ କନ୍ଧମାଳ କଳିଙ୍ଗା ଘାଟୀରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ଦକ୍ଷିଣାଞ୍ଚଳ ଡିଆଇଜି ସତ୍ୟବ୍ରତ ଭୋଇ କହିଛନ୍ତି ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ବସ୍‌ରେ ପ୍ରାୟ ୫୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ । ଏଥିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ବସ୍‌ରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଏବଂ ବସ୍‌ଟି ସୁରଟ୍‌ରୁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଫେରୁଥିଲା । କଳିଙ୍ଗା ଘାଟୀର ଅନ୍ଧାରକୋଟ ନିକଟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ, ପୋଲିସ୍‌ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି । ଅଧିକାଂଶ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ୍‌ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

Related posts

ବାତ୍ୟା ‘ଆମ୍ଫନ’ର ଆଖି ୩୦ କି.ମି. , ଓଡ଼ିଶାକୁ ଛୁଇଁଲା ଆଉଟର୍ ୱାଲ୍

Aren News

ନବରଙ୍ଗପୁର: ଓଡ଼ିଶାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରାଜ୍ୟ ପାହ୍ୟା ଦାବିରେ ସ୍ମାରକ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ, ପଦଯାତ୍ରା କରି ୨୨୯ ବ୍ଲକ ପରିଭ୍ରମଣ କଲେଣି ସତ୍ୟବ୍ରତ

Simun Naik

ବୌଦ୍ଧ : ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ଦ୍ୱାରା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦାନ

Aren News

ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡନ୍ତୁ |